Na Domašu sa po rokoch vráti súťaž krásy MISS DOMAŠA

  • PDF
Užívateľské hodnotenie: / 87
NajhoršíNajlepší 

Článok obsahuje videá: Po tom, čo Holčíkovská samosrpáva "vypudila" najväčší festival Prešovského kraja Summer fest na Šíravu, po tom, čo Kvakovská samospráva ohrozila letný festival SUN DANCE sa na Domašu po rokoch opäť vracia súťaž krásy MISS DOMAŠA. Nie však do Vranovského okresu, ale do okresu Stropkovského. Čí je to nápad vrátiť Miss na Domašu a aký bude program? Čítajte viac...

Domaša je naplnená! Ľudia sa teraz boja opačného problému

  • PDF
Užívateľské hodnotenie: / 10
NajhoršíNajlepší 

Prevzaté z denníka Nový čas:  Vodná nádrž sa totiž naplnila vodou a je znova atraktívna. Kým pred dva a pol mesiacmi v nej voda siahala len do polovice objemu, teraz je už na takmer deväťdesiatich percentách, čo je dobrá správa pre rekreantov aj podnikateľov.„Domaša bez vody, to je ako pivo bez peny.  Čítajte viac...

Na Dobrej vzniklo klzisko olympijských rozmerov 56 x 26 metrov

  • PDF

Článok obsahuje fotogalériu. Obec Kvakovce v spolupráci s VPP pracovníkmi pripravila v zátoke na Dobrej klzisko olympijských rozmerov 56 x 26 metrov. Pracovníci fyzicky odstránili viac ako 780 metrov kubických snehu z plochy klziska. Následne sa plocha vyrovnávala prostredníctvom vody z nádrže.

 Okolo klziska vznikol ovál, ktorý je vhodný na korčuľovanie najmä detí, k dispozícii je aj jedno menšie klzisko. Hrúbka ľadu má podľa posledných meraní 21 centimetrov. Plocha vodnej nádrže Domaša sa dá v okolí brehu využiť aj na bežkovanie.
Čítajte viac...

Stretnutie rodákov zo zatopenej obce Dobrá

  • PDF
Užívateľské hodnotenie: / 7
NajhoršíNajlepší 

Rodáci zo zatopenej obce Dobrá nad Ondavou pozývajú všetkých ľudí dobrej vôle na odpustovú slávnosť, ktorá sa uskutoční v nedeľu, 2. 10. v oblasti Domaša Dobrá v rekreačnom zariadení Dobranská zákota. Slávnostná Svätá omša začne o 11.00 hodine neskôr bude posedenie spojené s občerstvením a spomínaním na rodnú obec Dobrá. Všetci ste pozvaní.

Zamykanie vôd Domaše už tento víkend v sobotu

  • PDF


Chatári z Domaše – Valkov, Obecný úrad Bžany a Rumpeľ vás pozývajú na Zamykanie vôd Domaše, ktoré sa uskutoční v sobotu, 17. Septembra od 10.00 hodiny. Pre návštevníkov je pripravený bohatý kultúrny program vrátane súťaží.
Čítajte viac...

Tour de Vranov už tento víkend so štartom na Dobrej

  • PDF

Po rekreačnej cyklistike Okolo Domaše prichádza na rad cyklistika cestná v dĺžke 65 km cez okres Vranov nad Topľou. Nultý ročník zaujimavého podujatia sa uskutoční už túto nedeľu, 11. septembra so štartom o 10.00 hodine pri hoteli Garden na Dobrej.

 

Čítajte viac...

Cykloturistika

Rybolov

Vodné športy

uvod3