Hotel Zelená Lagúna otvoril plavecký bazén pre verejnosť

  • PDF

V sobotu, 13. februára v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá hokejová legenda Jozef Golonka a deti slávnostne otvoril úplne novučičký plavecký bazén v dĺžke 20 metrov, ktorý tvorí súčasť luxusného hotelového rezortu a SPA. Zaujímavosťou je aj kryštáľovo čistá voda bez chlóru.

 

Čítajte viac...

Predstavenie zámeru a vízie pre rozvoj Domaše a okolia

  • PDF
Užívateľské hodnotenie: / 4
NajhoršíNajlepší 

Obec Kvakovce dnes predstavila svoj zámer a víziu pre rozvoj Domaše a s ňou súvisiaceho okolitého regiónu. Národné centrum vodných športov, oddychu a športovej histórie chcú vybudovať aj s podporou Vlády SR v zátoke na Dobrej.

 

Čítajte viac...

Na Domaši Eve upravovali pláž

  • PDF

V rekreačnej oblasti Domaša Eva majiteľ reštaurácie Palermo využil pokles hladiny na čiastočnú úpravu pláže rozsypaním štrku. V tomto úseku zátoky by nepríjemné bahno malo byť v najbližšej sezóne už minulosťou.

Čítajte viac...

Tragický koniec sezóny na Domaši.

  • PDF

Koniec sezóny na vodnej nádrži Domaša poznačila tragická udalosť. Utopil sa tam dvadsaťročný Matej. Ten sa spolu so sestrou a kamarátom vybral na vodnom bicykli do stredu Domaše, skočil do vody, no viac sa už nevynoril.

 

Čítajte viac...

Pri Domaši otvorili úplne novú bezínovú pumpu

  • PDF

Doteraz mohli obyvatelia okolitých obcí tankovať najbližšie vo Vranove nad Topľou, alebo v Hanušovciach. Zmenila to nová benzínová pumpa pri Domaši na trase Stropkov - Vranov nad obcou Holčíkovce. Otvorená je denne od 6.00 hodiny do 21.00 hodiny.

Čítajte viac...

Fotonávrat k športovému podujatiu Kid Race 2015

  • PDF

Niekoľko desiatok detí sa zúčastnilo v rekreačnej oblasti Domaša Eva súťažného podujatia Kid Race 2015. Deti zdolávali trať plnú prekážok. Akcia sa podarila na 100 %, veľká vďaka za pozitívny prínos patrí organizátorom, dobrovoľníkom a rodičom, ktorí sa na tejto peknej športovej akcii podieľali.

 

 

Čítajte viac...

Cykloturistika

Rybolov

Vodné športy

uvod3