Na Domaši chytili najväčšieho sumca v histórii

  • PDF

Prevzaté z denníka Prešovský Korzár: Rybárom sa na Domaši v časti Turany podarilo uloviť kapitálny kus. Sumec meral 264 centimetrov a vážil okolo 115 kilogramov. Podľa známeho lovca sumcov Erika Zbiňovského je to v oblasti Domaše rekordný úlovok.

Čítajte viac...

Návrat ľudí na Domašu cítia aj na Valkove, majú veľa plánov

  • PDF

Prevzaté z denníka Bardejovský Korzár: Pred sezónou pribudla na Valkove požičovňa vodných bicyklov a člnkov, zlepšila sa aj infraštruktúra. BŽANY. Rekreačná oblasť Domaša Valkov zažíva postupný návrat turistov. Po skúsenostiach z minulého roka sa aj v rámci tejto sezóny snažila obec Bžany (okres Stropkov), do ktorej správy pláž na Valkove patrí, zlepšiť podmienky pre návštevníkov. Čítajte viac...

Diaľkové plávanie z Dobrej na Evu už tento víkend

  • PDF

Vranovské Vydry v spolupráci s obcou Kvakovce vás pozývajú na 1. ročník zaujímavého športového podujatia pod názvom Diaľkové plávanie. Milovníci plávania si určite prídu v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá.

 

 

Čítajte viac...

Majstrovstvá slovenska vo vodnej cyklistike už túto Sobotu

  • PDF

Exhibícia, aká tu ešte nebola bola presunutá kvôli nepriazni počasia na túto sobotu, 23. júla v R.O. Dobrá. Otvorená dielňa v Prešove, obec Kvakovce a Požičovňa Dobrá vás pozývajú do rekreačnej oblasti Domaša Dobrá na majstrovstvá Slovenskej republiky vo vodnej cyklistike. Šport a zábava pre každého, súťažiť sa bude vo viacerých kategóriách.

 

Čítajte viac...

Testovanie lodí na Dobrej v rámci Medzinárodného dňa detí

  • PDF

"Bezplatné testovanie lodí s GUMOTEXOM Břeclav a VODÁK sport Prešov-3. ročník", ktoré sa uskutoční na našej krásnej Domaši.

 

 

 

Čítajte viac...

Východniari hovoria jasnou rečou Loď Ondava patrí na Ondavu

  • PDF

Samosprávy v okolí Domaše a regiónu Vranova sa snažia získať loď na Domašu už viac ako rok. Cieľom bolo získať nevyužívanú loď Ondava, ktorú vlastní Slovenský vodohospodársky podnik. Objavila sa však zaujímavá exkluzívna zmluva o jej prevádzke.

 

 

 

Čítajte viac...

Cykloturistika

Rybolov

Vodné športy

uvod3