Na Monike urobili zbierku, aby pokosili verejné pláže. Flešár sa môže hanbiť

  • PDF
Užívateľské hodnotenie: / 0
NajhoršíNajlepší 

Od ľudí vyberá nemalé dane, jeho plat v minulom roku presiahol  2 tisíc EUR mesačne, rozpredal pláže a lukratívne pozemky. Aj napriek tomu všetkému nie je schopný zabezpečiť obyčajné pokosenie kedysi obľúbeného rekreačného strediska Domaša Monika. Chatári a ľudia urobili zbierku a stredisko dali aspoň čiastočne pokosiť.


Mihcal Flešár je starosta, ktorý obyvateľom Holčíkoviec robí poriadnu hanbu. O jeho arogantnom, netransparentnom a drzom správaní kolujú chýry v celom širokom okolí. To však nie je všetko.


Rekreačné oblasti Eva a Monika sa pod jeho vedením dostali do absolútneho úpadku. Odpadky, tma a nepokosená tráva sú na dennom poriadku. 


Starosta Michal Flešár sa v posledných rokoch obmedzil už len na doslovné "vyciciavenie" peňazí od chatárov a vlastných občanov a za tieto peniaze neposkytuje verejnosti skoro žiadne služby. Ľudia v obci tomu zvyknú hovoriť "Lenivý jak voš". 


Dalo by sa povedať, že pôsobí ako taký "finančný upír", za ktorým v rekrečnej oblasti Domaša ostáva jedna veľká spúšť. Kto neverí, stačí, keď sa prevezie po strediskách a uvidí pravdu na vlastné oči. 


Ľudia stratili trpezlivosť

Chatári, prevádzkovatelia a rekreanti v rekreačnej oblasti Domaša Monika na nečinnosť a trápnosť starostu Holčíkoviec Michala Flešára zareagovali po svojom a urobili finančnú zbierku na pokosenie kedysi obľúbenej pláže. 


Zoznam ľudí, ktorí prispeli na pokosenie: 


 kosenie-zoznam-prispievatelov.pdf [ 669.06 KB ]


B L A H O Ž E L A N I E

Združenie chatárov a rekreantov Domaše blahoželá starostovi obce Holčíkovce Michalovi Flešárovi k platu viac ako 2 tisíc EUR mesačne z peňazí občanov. Poberať plat a ešte robiť vlastným občanom hanbu, to je úctyhodný výkon hodný blahoželania. 


O D P O R Ú  Č A N I E

Odporúčame obecnému zastupiteľstvu v Holčíkovciach, aby svojmu starostovi k platu 2 tisíc EUR mesačne zakúpilo z peňazí občanov ešte aj hojdacie kreslo, aby mal pán Flešár absolútne pohodlie a komfort  pri jeho cieľavedomej práci na likvidácii cestovného ruchu na Domaši. Návrh na kreslo prikladáme v závere článku. 


Ako by mali reagovať poslanci?

V normálnej dedine by poslanci obecného zastupiteľstva okamžite znížili starostovi plat na základ bez akéhokoľvek navýšenia a prípatku.


Nie je predsa možné, aby Michal Flešár poberal také nekresťanské peniaze v doslova "hladovej doline", kde šička v Slovenke zarobí 450,- EUR mesačne a to musí tvrdo pracovať od rána do večera, v piatky aj sviatky.


Michal Flešár je ale iný pán. On nie je schopný za 2 tisíc EUR mesačne zabezpečiť ani trápne pokosenie rekreačnej oblasti. Poslanci v Holčíkovciach sú však k svojmu starostovi veľmi tolerantní a otázka znie, prečo? Čo na nich Flešár má, že mu takéto veci tolerujú? Čím si ich podchytil, že nevidia problémy, ktoré vidia už všetci ľudia naokolo? 


Možný model hojdacieho kresla pre starostu Holčíkoviec

Aj takéto skromné kresielko by mohli kúpiť starostovi Holčíkoviec Michalovi Flešárovi obetaví poslanci obce. V pohodlí by nerušene a komfortne vedel rozmýšľať nad krajšími zajtrajškami svojej obce.


Pri jeho namáhavej práci so smiešnym platom viac ako 2 tisíc EUR mesačne v roku minulom si takéto obyčajné kresielko náš obetavý Michal určite zaslúži. A mohol by si na ňom aj zdriemnuť, aby načerpal sily do ďalších dní v ústrety svetlým zajtrajškom. 


Cykloturistika

Rybolov

Vodné športy

uvod3