Moderátor Markízy chytil na Domaši rekordného sumca

  • PDF
Užívateľské hodnotenie: / 0
NajhoršíNajlepší 

Chytiť rekordného sumca je vraj snom každého rybára. Moderátor televíznych novín na Markíze chytil v Domaši sumca, akého mu môže slovenská rybárska komunita závidieť.

 

 

 

 

 

Rybačka bude mať totiž nevídanú dohru. Misia sumec. S tým prišiel na Domašu aj markizácky moderator. Metrový sumec však nebol zďaleka to, pre čo boli na Domaši už niekoľko dní.

 

„Zoznámil som sa s partou super chalanov ktorí sú na to naozaj špecialisti. Ďuri má aj slovensky rekord sumca," povedal nám Patrik.

 

Nahodené udice dostali zabrať v poslednú noc. Prišla druhá hodina nadránom a tá postavila Paťa do pozoru. „Chlapci pekne spali. Kým som ich pobudil, tak už sumec bol zamotaný v druhej tyčovke a museli sme isť na čln a tam sme ho zdolávali," spomína moderátor.

 

Dalo by sa povedať, že tu platí, za všetkým hľadaj ženu. Tým, že Paťo ulovil takmer 80 kilového predátora slovenských vôd, sa to všetko ešte len začína. „Povedala, ´no miláčik, keď chytíš dvojmetrového sumca, tak si ma môžeš zobrať´. Takže to vyzerá na svadbu v blízkej dobe," dodáva.

 

A čo na to jeho partnerka Zlatica Puškárová? Odpoveď nájdete v reportáži Petra Žatka.

 

Reportáž tu: www.tvnoviny.sk/

Cykloturistika

Rybolov

Vodné športy

uvod3